Ekonomi

3 Bankadan deprem etkisi yarattı! Başvuru yapan bireysel müşteriler 50.000 TL ödeme alıyor: Son dakika

Akbank Denizbank ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında gelir belgesiz olarak 50000 TL kadar kredi ödemesi alabileceğinizin haberi geldi. Akbank Denizbank ve Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları kredi duyurusu ile birlikte vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuçlarını vermiş oldukları kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabileceğini açıkladı. 3 banka üzerinden sizlerde banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda 50000 TL gibi yüksek limitli ihtiyaç kredilerinden faydalanarak hemen aynı gün içinde hesaplarınız ödemeler yatırabilirsiniz.

AKBANK

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar SMS atmak istiyorsak, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi isteniyor. Akbank İhtiyaç Kredisi, ayrıca Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

DENİZBANK

Denizbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka hesabı olması durumunda, Denizbank, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabiliyor. Denizbank şubeleri üzerinden ve Denizbank internet sitesi üzerinden de yapmış olduğunuz kredi başvuruları haricinde banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde işlem yapacak olan Denizbank, özellikle mobil uygulama üzerinden gelir belgesiz, düşük faizli kredi veriyor.

ZİRAAT BANKASI

Kamu bankası üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Ziraat Bankası, ilk kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir veya bankanın internet sitesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.