3 Bankadan Başvuru Yaparak 15.000 TL Ödeme Alınıyor! Sıkıntı Yaşayanlar İçin Son Dakika Duyurusu Umut Dolu. Başvuru yaparak sizlerde ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

3 Bankadan Başvuru Yaparak 15.000 TL Ödeme Alınıyor! Sıkıntı Yaşayanlar İçin Son Dakika Duyurusu Umut Dolu. Başvuru yaparak sizlerde ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda özel bankalar üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde 15000 TL'ye kadar ödenecek olan bu kredilerin gelir belgesiz olarak verileceği duyuruldu. Banka kredi puanı düşük olan kişiler başvuru yaparlarsa maalesef kredi onayı alamıyor. 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak işlem yapacak olan vatandaşların bu kredileri kullanabilmeleri için banka kredi puanın 1500 ve üzerinde olması gerekmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan kişilerin 5 dakika içerisinde bu kredileri hemen hesaplarına yatıracak, kredi kampanyaları başladı. Para ihtiyacı olan kişilerin emekli olması ve sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda hızlı birşekilde sonuç alacağını da söylemek istiyoruz. 

Akbank Bankaya Gitmeden Kredi Başvurusu

Akbank internet bankacılığı veya Akbank Direkt Mobil uygulamasını kullanarak 15.000 TL kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen hesabınıza atabilirsiniz. Banka sizin kredi skorunuza göre onay verecektir. Kredi skoru 1300 ve üzerinde olan kişiler kredilerini kullanabilirler. Akbank internet bankacılığı üzerinden sadece ihtiyaç kredisi vermektedir. Diğer kredi başvurularınız için banka şubelerine evraklarınız ile gitmeniz gerekmektedir.

12-24-36-ay-vade-secenekleri-ile-acil-durum-nakit-firsati-basladi-tc-kimlik-numaraniza-gore-veri

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

TEB Bankaya Gitmeden Kredi Başvurusu

TEB Bankası da 15.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak internet üzerinden müşterilerine bankaya gitmeden kredi başvurusu yapma imkanı vermektedir. Banka müşterisi iseniz TEB mobil uygulaması veya resmi internet sitesi üzerinden hemen kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi kullanabilirsiniz. TEB kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bankalardan birisidir. Bu bankanın dijital bankası olan CepteTEB üzerinden de online olarak tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir ve hatta kredinizi de kullanabilirsiniz.