İhtiyaçlarını gidermek amacıyla nakit desteği almak isteyen vatandaşlar, düşük faiz oranları ile 3 ay ertelemeli olacak şekilde kredi fırsatından faydalanabilecek.

3 Bankadan 3 Ay Ertelemeli 125 Bin TL'ye Kadar Kredi Kampanyası Son Dakika Duyuruldu. İhtiyaçlarını gidermek amacıyla nakit desteği almak isteyen vatandaşlar, düşük faiz oranları ile 3 ay ertelemeli olacak şekilde kredi fırsatından faydalanabilecek.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Bankalardan art arda müjdeli haberler gelmeye başladı. Mübarek Ramazan ayına sadece birkaç gün kala nakit gereksinimlerini gidermek isteyen vatandaşlar bankalara resmen hücum etti. Zorlu bir kış geçirilmesinin sonrasında, devam etmekte olan ekonomik pek çok problemlere karşı her geçen gün nakit gereksinimleri iyiden iyiye artış gösteren vatandaşlara Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Akbank tarafından ihtiyaç kredisi desteği sunulacak. İşte ayrıntılar...

Akbank Kredi Kampanyası

Dijital uygulamalar üzerinden ya da şubeler vasıtasıyla Akbank ihtiyaç kredisi müracaat işlemini gerçekleştirecek vatandaşlar, anında kredi desteğinden faydalanarak çok kısa süre içerisinde hayalini kurduğu nakit paraya sahip olabilecek.

Akbank 3 ay ertelemeli olacak şekilde anında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların kredi tutarlarına ve vadesine göre değişiklik gösterecek oranlarından faydalanmaları da mümkündür.

3-banka-sabah-800-de-duyuru-yapti-077-faiz-oranlari-ile-kredi-donemi-basliyor-ihtiyac-kredisi-ol1

Vakıfbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

Vakıfbank, bütün gelir gruplarında yer almakta olan vatandaşların nakit problemlerini gidermek amacıyla 3 aya kadar erteleme avantajları ile mükemmel bir kredi kampanyasına imza attı.

Düşük faiz oranları ile Vakıfbank tarafından kullanılacak olan kredi kampanyasında 36 aylık vade seçeneği ile ödeme işlemlerinin yapılması da mevcuttur ve SMS ile anında müracaat işlemleri gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası Detayları Neler?

Bütün ihtiyaçları açısından Yapı Kredi Bankası tarafından sunulacak kredi avantajından faydalanmak isteyen vatandaşların 3 aya kadar ertelemeli bir şekilde sunulacak bu kredi kampanyasından faydalanmak mümkündür. Diğer taraftan 36 aya kadar vade imkanı ile 90 gün öteleme fırsatlarından nakit paraya sıkışan bütün vatandaşların faydalanması hedefleniyor.