Ekonomi

3 Bankada Deprem Etkisi! Akbank, Denizbank ve Ziraat Açıklamaları Sonrasında Hesaplara 50.000 TL Yüklemeye Başladı

Akbank Denizbank ve Ziraat Bankası yapmış oldukları açıklamalar sonrasında hesaplarına 50000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi sonucunu vereceği yeni bir kredi kampanyası hazırladığını açıkladı. Akbank denizbank, Ziraat Bankası gibi büyük bankalar üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanabilecek ve kullanmış oldunuz, bu kredilerde 3 ay ertelemeli olarak işlem yaparak hesaplarınızı ödemeler yapabileceksiniz.

Akbank üzerinden başvuru

Akbank, yapmış olduğu kredi kampanyasında 50000 TL kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuçlarını vereceği yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. Cep telefonunuz üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasına 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve 36 ay vadeli kredi onayı alıp almadığınızı göreceksiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ayrıca banka hesapları olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de 50000 TL kredi kullanabilir.

Denizbank üzerinden başvuru

Denizbank, hesabı olan vatandaşlar, Denizbank, mobil uygulamalarına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabiliyor. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında şartlara uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak mobil uygulamalar üzerinden düşük faizli krediler veriliyor.

Denizbank Hesabınız Varsa Dikkat! 10 Gün Süre Verildi, Dikkat Edin

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu sonrasında kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar isterlerse cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi alabilmektedir.

Ziraat Bankası üzerinden başvuru

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 50000 TL düşük faiz oranları ile birlikte gelir belgesiz kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda hemen onay veriliyor.

Ziraat Bankası Hesabı Olanlar Bugün Son Gün! İşlem Yapmanız Gerekiyor, Son Dakika

Ziraat Bankası, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz ve banka şartlarına uygun olmanız durumunda da kredi başvurunuz hemen buradan yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların mobil uygulamalar üzerinden de alabilecekleri kredi kampanyaları vardır. Ziraat Bankası hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların aynı gün içerisinde yapmış oldukları başvuru sonrasında kredilerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yapabileceğini söyleyebiliriz.