27 Aralık 2021 bugün kar tatili var mı sorusunun yanıtı öğrenci ve veliler tarafından yine en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Yurdun hala bir bölümünde kar yağışı etkili olmaya devam ederken özellikle kar tatili açıklamaları yakından takip ediliyor. Sabah saatlerinden itibaren de yine binlerce kişi bugün kar tatili var mı, 27 Aralık 2021 okullar tatil mi gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Valilik MEB son dakika açıklamaları ve 27 Aralık kar tatili olan il ve ilçeler haberimizin devamında…

Yurdun bir bölümünde etkili olmaya devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. öğrenci ve veliler ise valilik ve MEB tarafından yapılacak olan son dakika açıklamalarını yakından takip ediyor. 27 Aralık 2021 bugün kar tatili var mı, bugün okullar tatil mi gibi soruların yanıtı ise en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Peki 27 Aralık bugün hangi illerde okullar tatil? bugün hangi illerde kar tatili var?

27 Aralık bugün okullar tatil mi?

Özellikle Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar yağışı etkili olmaya devam ederken henüz valilik ve MEB tarafından herhangi bir kar tatili açıklaması yapılmadı. Okulların tatil edilmesi halinde haberimizde sizlerle paylaşacağız.

27-aralik-hangi-illerde-okullar-tatil-valilik-meb-son-dakika-aciklamasi-bugun-kar-tatili-olan-2

27 Aralık Bugün hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre kar yağışı bugün itibariyle yurdu terk ediyor. Bazı bölgelerde sağanak yağış beklenirken özellikle Balıkesir çevresinde sağanak yağışın yoğun ve etkili olacağı tahmin ediliyor. Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde ise yaşanabilecek olan don ve buzlanma olaylarına karşı vatandaşların dikkatli olması isteniyor.