Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yaptığı açıklamada son dakika kredi kampanyası ile birlikte devlet desteği ile 25000 TL kredi vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ile acil destek kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere son dakika onay verileceği duyurusu yapıldı. 36 ay vadeye kadar Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden başvuru yapan kişiler en fazla 25000 TL gelir belgesiz olarak alabileceklerdir. 

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Kredi Şartları Açıklandı

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından devlet destekli olarak verilen bu kredilerde başvuru yapacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sunulacak. Başvuru yapacak olan kişiler en yakın banka şubelerine giderek başvuru yaparken ayrıca bankaya gitmeden de kredi alabileceklerdir. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yayınladıkları kredi kampanyasında 18 yaş üzerinde olan ve geliri düzenli olan kişilere ödemeler yapıyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yaptığı bu açıklama da özellikle emekli olan kişilerin emekli maaşları üzerinden hemen kredi alacağını açıkladı. 

Ziraat Bankası 

Ziraat Bankası en çok tercih edilen banka. Bu sebeple düşük faiz oranları ile çalışan ve emekli olan kişiler bu bankadan başvuru yapıyor. Size en yakın banka şubesine giderek sadece kimliğinizle işlem yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın müşterisi olan kişiler maaş müşteri hesapları üzerinden alacakları internet şifresi ile birlikte kredi kullanımı gerçekleşecektir. Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. 

25000-tl-destek-kredisi-onayi-verildi-ve-meclisten-de-gecti-ziraat-vakif-ve-halkbank-verecek

Vakıfbank

Vakıfbank üzerinden 25 bin TL'ye kadar destek kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Size özel olarak sunulan bu banka kredilerinde müşterilere uygun olan kişiler hemen kredilerini kullanabilir. Banka şubesinden banka internet sitesinden ve bankanın müşteri hizmetlerini kullanarak kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Vakıfbank üzerinden 25 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler Ziraat Bankası'nda olduğu gibi aynı politikalara uygun olması şartı vardır.