Bankalar son zamanlarda oldukça hızlı ve kolay kredi kampanyaları yapmaya devam ediyor. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya yapan bankalardan bir tanesi olan Yapı Kredi Bankası 25 yaş üzerinde olan ve bankalarla çalışması olan kişilere 15.000 tl ye kadar nakit onay vereceğini açıkladı.

Yapacağınız başvuru sonrasında banka sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulamayı gerçekleştirecek ve 15 bin TL'ye kadar nakit onay alıp almadığınızı hemen göreceksiniz. Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Yapı Kredi Bankası üzerinden internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilir veya oturdukları yerden SMS atarak Bu banka üzerinden ne kadar kredi onayı aldığını görebilirler. 

Nakit kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa Yapı Kredi bankası'nın başlatmış olduğu 15.000 TL kredi başvurusunu yapabilir. Banka Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 25 yaşından büyük olan herkese emekli olsun çalışan olsun bireysel ihtiyaç kredisi olarak 15.000 TL kullandıracak.

Sms ile başvuru yapmak isteyen Kişiler kendi cep telefonları numaraları üzerinden bireysel yazıp boşluk bırakıp kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazarak bu mesajı 4411 numarasını gönderebilir. Mesajı gönderdikten sonra banka sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucu da verir onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırırsanız. 

yapi-kredi-bank

Sms ile başvuru yapmak istemeyen kişiler eğer Yapı Kredi Bankası üzerinde bir hesabı varsa hemen internet şifresi alarak mobil uygulama aracılığı ile 7gün 24saat ve hafta sonu olacak şekilde olsa bile Acil para ihtiyacınızın olması durumunda hemen internet kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek internet bankacılığı şifresi alabilir ve mobil uygulama üzerinden gelir belgesiz kredi kullanabilir.