Ekonomi

25 Eylül’den Sonra Hesabınıza 100.000 TL Net Ödeme Alın! Son Dakika Bankamatik Kartı Olanların Dikkatine

25 Eylül’den sonra hesabınıza yapılacak olan 100000 TL, ödemeler ile birlikte sizlerde bankamatik kartı üzerinden işte istediğiniz zaman 24 ay vadeli nakit kredi kullanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte sizler de 100000 TL’ye kadar nakit kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden internet sitesi üzerinden aşağıdaki bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, Akbank şubelerine gitmeden, Akbank’ın resmi internet sitesine giriş yapabilir ve buradaki kredi başvuru formunu doldurabilirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Akbank Direkt uygulaması haricinde kredi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde destek ödemeleri de verilmektedir.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumda, işlemlerini gerçekleştirip yok ve bu bankadan düşük faiz oranları ile birlikte kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların da şubelere gitmeden, yapacakları işlemlerde nakit kredi olarak hemen 5 dakika içerisinde ödemelerini alabileceği haberi verildi. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlara aynı gün içinde destek ödemesi yapılmaktadır. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi ödemelerinden de faydalanabileceğini söylemek istiyoruz.