Ekonomi

22000 TL Nakit Ödemesi TC KİMLİK Numarasına Göre Yapılacak

Kimlik numarasına 22000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank’ın başlattığı kredi kampanyasına katılmaları halinde ihtiyaç kredilerini hemen yatırabilirler. 22000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak ve iki banka aracılığıyla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi notunun 1500 ve üzeri olması gerekmektedir. Banka kredi notu uygun olan vatandaşlar 22000 TL’ye kadar bu ihtiyaç kredilerini kampanyalarına başvurduktan sonra 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirler.

Cep telefonunuza mesaj atarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha önce banka, icra ve avukatlık yapan vatandaşlar kredi kullanmak istedikleri takdirde başvuruda bulunamazlar. Kara listede olan vatandaşlar öncelikle kara listedeki borçlarını ödeyecek, ardından belirli bir süre bekledikten sonra tekrar kredi kartı başvurusunda bulunarak banka kredi kaydı oluşturmak zorunda kalacaklar.

Yapı Kredi Bankası kredisine nasıl başvurulur?

Eğer sms ile başvuru yapmak isterseniz bireysel tc kimliğinizi ve aylık gelirinizi yazıp 44 11’e bu mesajı göndererek banka aracılığıyla kredi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kredi kullanmak mümkündür.

Finansbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TC Kimlik numaranızı bu banka aracılığıyla 50 30’a mesaj olarak gönderirseniz, TC Kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaksınız. SMS ile kredi onayı alırsanız size en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilir ve onaylanan tutarı görebilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden de banka müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapılabilmektedir.