Ekonomi

22 yaş üzerinde büyük olan ve çalışma hayatı olanlar dikkat! Başvuru yapmanız isteniyor

22 yaşın üzerinde olan ve sigortalı olarak düzenli bir işyerinde çalışan vatandaşlara, Akbank tarafından başlatılan 50000 TL gelir belgesiz kredi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için hazırlamış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini duyurdu. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde, Akbank üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasını hızlı bir şekilde katılabilecek ve onaylanan kredilerinizi hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Akbank 50000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu

Akbank üzerinden 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olacak şekilde kredi işlemlerini SMS atarak hemen yapabiliyor.

Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar bankaya kayıtlı olan cep telefonlarının mesaj kısmına girdikten sonra kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına gönderebilir.

Akbank hesabı olan vatandaşlar, Akbank şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirerek, onaylanan kredilerini kullanmak istiyorlarsa da Akbank Direkt uygulaması, şifresi alarak buradan başvuru yapabilmektedir.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında şartları uygun olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırarak kullandırılmaktadır.

Akbank Direkt haricinde, Akbank’ın resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak veya 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanıza olanak sağlanacaktır.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması ve Halkbank şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 50000 TL kredi kullanmaları durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilir.