Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için araştırmalar devam ediyor. 120 milyon TL olarak dağıtılacak olan büyük ikramiye için heyecan doruğa çıkarken ikramiye kazanmak isteyen vatandaşlar çoktan Milli Piyango biletlerini aldı. Peki Milli Piyango yılbaşı çekilişi ne zaman yapılacak? Milli Piyango yılbaşı çekilişi saat kaçta hangi kanalda 2022?

2022 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2021 gecesi saat 23.00’de yapılacak. Yani bir kişi yada birden fazla kişi yeni yıla zengin olarak girecek. 2022 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde bu yıl büyük ikramiye 120 milyon TL olarak açıklandı. Çekiliş gecesi büyük ikramiye tam bilete isabet ederse bir kişi, yarım bilete isabet ederse 2 kişi, çeyrek bilete isabet ederse tam 4 kişi Yeni yıla zengin girecek.

Ayrıca 31 Aralık günü Milli Piyango İdaresi tarafından farklı çekilişlerde yapılacak. 12 bin TL kazanacak olan şanslı numaralar saat 17.00'de belli olurken 6 bin TL kazanacak olan numaralar saat 18.30’da açıklanacak. 120 milyon ve amorti kazanacak olan numaralar için ise saat 23.00 olarak açıklandı.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ NASIL İZLENİR?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin kime çıkacağını merak eden vatandaşlar çekilişi canlı olarak nasıl izleyeceklerini de öğrenmek istiyor. 31 Aralık 2021 gecesi gerçekleşecek olan yılbaşı özel çekilişi noter huzurunda yapılacak. Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden yılbaşı özel çekilişini canlı olarak izleyebilirsiniz.