Astrolog Dinçer Güner 2022 burç yorumlarını sıraladı! Pandemiden ekonomik krizine daha önceden uyarıda bulunan Dinçer Güner 2022 yılından çok da bir şey beklemeyin diyerek üzdü. 

Tüm dünya 2 senedir Koronavirüs ile zor günler geçiriyor. Türkiye ise Koromavirüse ek olarak ekonomik zorluk, suç oranında artış, şiddet, sosyal medyada akıl dışı yorumları ile uzman gibi yazan çok takipçili hesapların provakasyonları kin yayması ile adeta mental sağlığını da kaybetmiş durumda..

Peki 2022 yılında bizi neler bekliyor? Astrolog Dinçer Güner'in söylediğine göre pek de iyi şeyler beklemiyor. Ünlü astrolog "2022 olabilecek en zor sene" dedi. Güner "Ancak 2023 mayıs ayı itibariyle ibre yukarı doğru çıkıyor ve toparlanmaya başlıyoruz. İnsanlık olarak 2015-2016 senelerinden beri her anlamda çok zor şeyler yaşıyoruz. Ekonomik, sosyal ve sağlıksal olarak hep bir kaosun içindeyiz" dedi.

Peki 2022 yılında burçları neler bekliyor? İşte özet olarak cevabı!

Koç burcu

Koç burçları 2022 yılında öyle yorgun girecek ki agresifliğini bile göremeyeceğiz. Kariyer anlamında oldukça çırpınan koç sabrının sınırına geliyor. Koç burcu 2022 yılında kariyer anlamında radikal değişimler yaşacak.

Boğa burcu

Boğa burcu da değişimin rüzgarını ya arkasına alacak ya da geçmişten dersler çıkaramadan gerileyecek. Kariyer anlamında radikal bir değişim rüzgarı içerisine girecek Boğa burçları için fırsat bu anlamda kapılarında. 2022 yılında kariyer anlamında ya gözünü açacak ve koşmaya başlayacak yada başkalarından medet ummaya devam edecek.

İkizler burcu

İkizler burcu için uzun sürdir sabırla yaptıkları işlerinin meyvesini toplama dönemi. İkizler burcu ellerindeki işlerin bu sene tamamlayabilecek. Kariyer, aşk hangi konu için çabalıyorlarsa bu sene hepsi bir sonuca kavuşturmak için son fırsat..

Yengeç burcu

Yengeç burcu yep yeni bir yenilik dönemine giriyor. Yeni insanlar yeni çevre yeni sosyallik.. Yengeç burcu bu sene biraz daha akılcı ve kontrollü şekilde hareket etmeli uyarı var. Özellikle para konusunda dikkat zamanı. 

Aslan burcu

Aslan burcu ilişkilerinde artık ya ipi kesecek ya da kesecek. Sorunlu ilişkiler yaşayan aslanlar bu yıl yeni bir ilişki başlatabilir. Tıpki aşk gibi iş hayatında yeni bir iş dünyası yaratabilirler. 

Başak burcu

Başaklar bu sene hayatlarına bir yön vermek ve emeklerinin karşılığını almak isteyecekler. Ve bu yıla en çok damga vurmak isteyecek burçların başında gelerek yoğun bir yıla girecekler.

Terazi burcu

Terazilier artık kendi isteklerini ön plana almaya başlıyor. Teraziler bu sene toplumdaki saygınlık kazanmak için yerinizi güçlendirmek isteyecek. Teraziler için bu sene hayatlarındaki kadınlar belirleyici rol üstlenecek bu yüzden dikkatli olmlalılar. Bu yüzden iyi ilişkiler ve ilişkileri iyileştirme konusuna kendinizi eğitin iş başa düşebilir. Hayatınıza çok farklı insanlar bu sene girmek bekliyor bu insanları kaybetmemeye dikkat edin onlardan öğrendikleriniz ve aldıklarınızda kariyeriniz ve yaşamınız çok iyi bir yönde ilerleyebilir. 

Akrep burcu

Akrep burcu da radikal kararlar alacak burçlardan biri. Hayata bakış açınız da dolabını da yenileniyor. Geçmişte sizi yoran şeylerin önüne set çekerek önünüzü açıyorsunuz. Bu yüzden aldığınız kararları uygulamaktan korkmayın.

Yay burcu 

Yaylar için önemli iş değişiklikleri söz konusu.  Karşılaştığınız haksızlıklar şevkinizi krımak yerine arttırmaya uğraşın. Hayatınıza yeni bir düzen getiriceksini bu yüzden bedeninize sağlığınıza iyi davranmanız gereken bir yıl. 

Oğlak burcu

Oğlarklar bu sene özgüvenleri ile dikkatleri üzerine çekecek. Çok daha büyük şeylere doğru hareket edeceksiniz. Bu sene kariyerinizde yaşadığınız olumsuzluklar sizlere iadesiyle dönecek. 

Kova burcu

Kovalar yaşadıkları zor yılları nihayet geride bırakıyor. 2022 gerçekten ne istediklerini ve istemediklerini bildikleri bir sene olacak. Yaşadığınız tüm olumsuz anıları unutma zamanı. 

Balık burcu 

Balıklar bu sene kaderlerini değiştirecek zamanlar yaşayacak. Uzun zamandır sakladıkları kazançlarını değerlendireceğiniz bir yıl. Bu sene vereceğiniz kararların arkasında durmayı öğrenmelisiniz..