Eğitim

2020 AÖF final sınavı giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sonuç belgesi çıkarma sayfası ve tüm detaylar

AÖF 1.dönem final sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF öğrencilerinin merak ettiği bu soruların tüm yanıtları haberimizde sizlerle.

18-19 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek AÖF final sınavı için öğrenciler araştırma yapmaya devam ediyor. AÖF sınav yerleri henüz açıklanmazken güz dönemi finallerinin bu hafta sonu gerçekleştirileceği biliniyor. Bahar dönemi vize sınavları 18-19 Nisan’da, bahar dönemi finalleri ise 13-14 Haziran tarihlerinde yapılacak. Kalan dersler için yaz okulu sınavları ise 22-23 Ağustos’ta düzenlenecek. 

AÖF giriş belgesine ulaşmak isteyen adayların anadolu.edu.tr adresi üzerinden öğrenci girişi yapması gerekiyor. Ayrıca AÖF resmi web sitesinde akademik takvim, öğrenme ortamları ve sınavlar hakkında da çok sayıda bilgi paylaşımı mevcut. 

AÖF RESMİ WEB SAYFASI İÇİN TIKLAYIN 

AÖF Final Sınavına Girmek için Gerekli Belgeler 

Hafta sonu yapılacak AÖF final sınavına girebilmek için fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ile fotoğraflı sınav giriş belgesi gerekiyor. Ayrıca öğrencilerin T.C. kimlik belgesinin de yanında olması şart. 

  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı