Eğitim

2020 AÖF final sınavı giriş yerleri açıklandı! AÖF sınav giriş yerleri sorgulama sayfasına nasıl ulaşılır?

18-19 Ocak tarihlerinde AÖF 1. dönem final sınavı yapılacak. AÖF sınav yerlerinin açıklanmasıyla beraber öğrenciler de AÖF sınav giriş yeri sorgulama işlemlerine başladı. Peki AÖF sınav giriş yerleri nasıl sorgulanıyor? AÖF sınav giriş yeri sorgulama sonuç belgesi çıkarma işlemi nasıl yapılıyor? İşte detaylar…

Bugün saat 16:00 itibariyle yayınlanan AÖF sınav giriş yerlerine ilk olarak mobil ulaşım başladı. 17:00 itibariyle de AÖF resmi web sitesinden sınav giriş yerleri açıklandı. Yoğunluktan dolayı zaman zaman sorgulama sayfasına erişmekte sorun yaşayan öğrenciler artık rahatlıkla sınav yerlerini görebiliyor. 

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYIN

Giriş yaptıktan sonra öğrenci otomasyonu bölümünden T.C. kimlik numaranızı ve AÖF tarafından verilen şifrenizi girerek sınav yerlerinizi görüntüleyebilirsiniz.  

Bu hafta sonu (18-19 Ocak) yapılacak AÖF final sınavına girebilmek için fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ile fotoğraflı sınav giriş belgesi gerekiyor. Ayrıca öğrencilerin T.C. kimlik belgesinin de yanında olması şart.  

Mesleki kimlik kartı, askeri kimlik belgesi, baro kartı ve öğrenci kimlik kartı, AÖF sınavında geçersiz belgeler olarak sıralanıyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı