20 Yaşından büyük olan kişilere Akbank 20.000 TL kredi onayı verecek! Nakit isteyenler için güzel haber geldi. 20 yaşından büyük olmanız yeterli olacak. İşte kampanya detayları...

Akbank üzerinden acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 20.000 TL'ye kadar nakit kullanmak istiyorlarsa bankadan başlattığı bu kredi kampanyasına katılabilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda nisan ayı itibarıyla başlatılan bu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanacağını söylemek istiyoruz. 

Akbank, kendi resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden başlattığı bu kampanyada ihtiyaç kredisi olarak vereceği 20000 TL kredilerde kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olmasını istemektedir. Emekli olan vatandaşlarında bu kampanya katılacağını ve emekli maaşını Akbank üzerinden almaları durumunda daha yüksek limitlerde kredi kullanacağını da söylemek istiyoruz. 

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Banka şartlarına uygun olan vatandaşlara, Akbank'ın yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte hızlı birşekilde sonuç alabilecek ve nakit kredi kullanabilecektir. Akbank yaptığı bu kampanyada banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşlara hızlı birşekilde kredi sonucu imkanı sunmaktadır. 

Akbank mobil uygulama üzerinden kredi veriyor

akbank112-2

Akbank mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler akbank'ın mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak hemen sonuç alabilecek. Akbank hesabınız varsa Akbank internet bankacılığı kullanarak 36 ay vadeli 20 bin TL kredi masrafsız olarak kullanılabilecek. Gelir belgesiz olarak alacağınız ihtiyaç kredisi Akbank müşterisi olmamanız durumunda sms ile verilecek. Kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı 4425 numarasına mesaj olarak göndererek Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler ayrıca en yakın banka şubesine giderek banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilir. Kredi almak istiyorsanız bankaların kredi politikalarını öğrenmek istiyorsanız resmi internet sitesine girerek hemen işlem yapabilirsiniz.