Ekonomi

20 BİN TL Nakit ödemesi alacak kişiler dikkat! Bugün başladı ve 3 gün sürecek!

Akbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşların başlatacakları kredi kampanyalarında hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alma imkanı sizlere sunulacak ve onaylanan krediler hesaplarımıza yatırarak, yine aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde şartları uygun olan vatandaşlar, belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredilerini hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde kullanmaktadırlar.

Akbank muslukları açtı! Başvuru yapanlara 75.000 TL kredi ödemesi veriyor

Akbank cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, banka hesabı olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kredi kampanyalarından bir tanesi olan internet bankacılı uygulaması kredisiyle birlikte de Akbank direkt uygulamasından işlem yapacağını duyurdu.

Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka üzerinden ihtiyaç kredisi almadan önce internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar, ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan bu krediler hesaplarımıza yatırarak da yine aynı gün içinde, kullanmanıza olanak sağlamaktadır.