Düzce'de yaşanan olayda jandarma, Gölyaka ilçesinde bulunan bir depoya baskın yaptı. Baskında 20 atı kesip, etlerini vatandaşa yediren baba ve oğlu suç üstü yakalandı.

Olay Düzce Gölyaka ilçesinde yaşandı.

20 at kesilmiş

Edinilen bilgiye göre, ilçedeki bir depoya baskın yapan jandarma ekipleri, gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Ekipler depo içinde 20 atı  kesilmiş ve etleri vatandaşa yedirmeye hazırlanan baba ve oğlunu suç üstü yakaladı.

193 bin lira para cezası

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Jandarmanın baskını üzerine Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri baba ve oğula, 2872 sayılı Çevre kanunu kapsamında belirlenen koruma esaslarına aykırı olarak içme ve kullanma suyu koruma alanlarına, kaynağın kendisine ve bu kaynağı besleyen yer üstü ve yer altı sularına, sulama ve drenaj alanlarına atık boşaltmaktan 193 bin TL idari ceza uyguladı.

Ayrıca Gölkaya İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri tarafından ele geçirilen çok miktarda kemikli ete el konularak, alınan numune incelenmesi için ilgili kuruma gönderildi.