Ekonomi

“20.000 TL Almak” Kolay, Bankadan Hesaplarınıza Ödemeler Kimlik Numaranıza Göre Verilecek

20000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olacak şekilde yeni bir kredi kampanyası hazırlandığı açıklandı. 20000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için QNB Finansbank ve Denizbank tarafından başlatılan yeni kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi alacak olan kişiler için belirtilen şartlar dahilinde kredi verileceği açıklandı.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya bankaların internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca QNB Finansbank ve Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına banka şubeleri üzerinden sadece kimlikleriniz ile birlikte de katılabilirsiniz. QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden yapılacak olan kredi kampanyalarında hep şartlara uygun olan tüm vatandaşlar, kredi puanı da uygun olması durumunda aynı gün içinde gelir belgesiz olarak 20000 TL kredi ödemesi alabilmektedir.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi notu sorgulaması sonrasında banka üzerinden kredi alabilecek bir kapasiteye sahipse bu TC kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaktır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atmanız durumunda kredi onayı alacak olan vatandaşlar, aynı gün içinde hesaplarına yatırmak için ödemeler için bankanın mobil uygulamasını kullanması gerekiyor.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilir, buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması durumunda 5 dakika içerisinde kredi sonucunu hemen öğrenebilmektedir. Denizbank üzerinden yapılan kredi başvurularında 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli olarak alacağınız kredilerde şartları uygun olan vatandaşlara 20000 TL ve daha üzerinde de kredi imkanları sağlanacağı açıklandı.