2 reyting rekortmeni birbirine rakip diziden iki önemli başrol ayrıldı! Ekranlarda yaz sezonu öncesi deprem yaşanıyor!

Ekranlarda yaz sezonu öncesi final yapacak diziler belli olurken gelecek sezon onayı alan dizilerde ise ayrılık depremi yaşanıyor. 

Perşemba akşamalarının reyting rekortmeni iki dizisiden ayrılık depremi! Geçen sezona damga vuran Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlaması olan Camdaki Kız dizisinden usta oyuncu ayrıldı! Camdaki Kız'da yaşanan bu ayrılığın nedeni ne?

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Nur Sürer, Enis Arıkan gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizide usta oyuncu Şerif Erol diziden ayrıldı. Camdaki Kız dizisinde Adil karakterine hayat veren Şerif Erol diziden ayrıldı. Diziye veda eden usta sanatçı hayranları üzdü.

Camdaki Kız'a bu sene rakip gelen Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum'da gelir gelmez reytinglerde zirveye yerleşmeyi başarmıştı. Güney Kore uyarlaması Mahkum dizisi ilk bölümden itibaren başarısıyla büyük ilgi gördü. Mahkum dizisinden de beklenmedik bir ayrılık haberi geldi.

Mahkum dizisinde Avukat Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya'nın diziden ayrılması şok etkisi yarattı. Mahkum dizisinde Seray Kaya'nın diziden neden ayrıldığı merak konusu. Onur Tuna'nın canlandırdığı Savcı Fırat ile dizide partner olan Cemre karakterinin diziden hikayesi bitti diyerek çıkarılmasına anlam verilemedi. Orjinal senaryodan saparak uzatılacak olan Mahkum'da Seray Kaya'nın rolünün neden uzatılmadığı merak konusu oldu.

Perşemba akşamlarının 2 önemli dizisinde yaşan bu 2 önemli ayrılık bakalım dizilerin reytinglerine nasıl etki edecek. Camdaki Kız dizisinde Şerif Erol bu hafta diziye vead ederken, Mahkum dizisinde Seray Kaya'nın diziye haftaya veda edeceği öğrenildi.