Garanti Bankası ile ING Bank, bu sabah resmi internet sayfaları üzerinden peşpeşe yapmış oldukları açıklamalarla faizsiz bir şekilde 5000 TL'lik ihtiyaç kredisi sunacaklarını açıkladı.

2 Özel Bankadan Sıfır Faizli 5000 TL Kredi Kampanyası! Garanti Bankası ile ING Bank, bu sabah resmi internet sayfaları üzerinden peşpeşe yapmış oldukları açıklamalarla faizsiz bir şekilde 5000 TL'lik ihtiyaç kredisi sunacaklarını açıkladı. Yeni müşterileri için bu fırsatları sunan özel bankalar, Nakit paraya sıkışan vatandaşların çok kolay bir şekilde çekebilecek dediği bu krediler, uygun ödeme şartları ile baştan sona kadar faizsiz bir şekilde makul taksit imkanlarıyla geri ödenebilecek.

Garanti Bankası 5000 TL Faizsiz Kredi Kampanyası Detayları Neler?

Ilk kez temassız müşteri olma teknolojisi sayesinde sürecin tamamlanması ile beraber müşteri onayı alan vatandaşların, müracaat süreleri içerisinde kendilerinin istemeleri halinde faizsiz ve masrafsız bir şekilde 5000 TL'yi almaları mümkündür. Faizsiz kredi kampanyasına müracaat işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra Garanti Bankası müşteri olma sürecinin başarılı bir biçimde tamamlanması ile beraber vatandaşlar, 3 günlük süre içerisinde masrafsız ve faizsiz bir şekilde Kredi isteklerini iletebilir. 12 ay vade seçeneği şeklinde vatandaşlara sunulan kredinin aylık 416 TL taksit tutarı ile kapatılması da mümkündür.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

emekli-kredisi13141

ING Bank Faizsiz 5000 TL Kredi Kampanyası Detayları Neler?

ING Bank mobil ile ilk kez kendi müşterileri olma adımlarımı gerçekleştiren tüketicilere, ING’ye Hoşgeldin kampanyası adı altında 5000 TL'lik faizsiz, koşulsuz ve şartsız bir şekilde Ayrıca 6 aylık vade seçeneği ile kredi sunacak. Diğer taraftan 10.000 TL'ye Varan daha yüksek tutarda nakit gereksinimlerine yönelik yine aynı şekilde ING Bank tarafından yüzde 0.99 faiz oranı ile bir başka kredi kampanyasının olduğunu da söylemek isteriz.