Kamu bankalarından Ziraat ve Vakıf Bankası ihtiyaç kredisi ile ilgili detayları açıkladı. Devlet bankalarından başlatılan bu kampanya diğer bankalar tarafından da uygulanacak mı merak ediliyor. Özellikle koronavirüs dönemi nedeniyle ve okulların açılması ile acil nakit para ihtiyacı duyanlar Eylül ayında vatandaşın yüzünü güldürecek bir avans kampanyası ile karşı karşıyalar. Diğer bankalara oranla düşük faiz oranlarıyla 36 ay vadeli 15.000 TL nakit avans sağlanacak. Üstelik 3 ay ödeme erteleme seçeneği de oluşturulacak. Düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları detaylarında neler var?

Adsız-1

Okulların açılması ile birlikte vatandaş çocuklarının eğitim giderlerini karşılamak için kredi araştırmasında başladı. Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası bu durumla ilgili olarak önemli bir paket hazırladı. Nakit paraya ihtiyaç duyanlara son dönemde artan ihtiyaçları karşılama kolaylığı sağlıyor. Vakıfbank, Ziraat Bankası sizlere uygun bir kampanya oluşturdu ve eğitim, sağlık gibi konularda bireysel ihtiyaç kredisi desteği sunuyor. 15.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınıza düşük faizli kredi oluşturuluyor. IBAN numaranıza yalnızca birkaç dakika içerisinde 15.000 TL nakit avans desteği oluşturuluyor.

Vakıf Ve Ziraat Bankası'ndan Kaçırılmayacak Fırsat

Vakıfbank müşterilerine düşük faizli nakit avans döneminin başlatmış bulunuyor. Özellikle salgın döneminden itibaren farklı kredi kampanyaları ile gündeme gelen banka şimdi de düşük faizli avans desteği ile dikkat çekiyor. Eylül ayına özel olarak başvuru yapanlara anında 1.64 faiz oranı ile 15.000 TL kredi sağlıyor. Kredi kartı ve banka kartı üzerinden kullanabileceğiniz nakit avans 36 ay vade imkanı ile oluşturuluyor. Nakit avans işlemleri için doğrudan ATM'den kredi veya banka kartınız ile işlem yapabilmeniz mümkün.

Ziraat Bankası'ndan Nakit Avans Fırsatı

Ziraat Bankası pandemi döneminde maddi zorluk yaşayan vatandaşlara dikkat çeken kampanyalarda destek sağladı. Eylül ayına özel taksitli nakit avans kampanyası başlatan banka eğitim, sağlık giderleri, alışveriş ve diğer ihtiyaçlarınıza özel düşük faizli olarak nakit desteği sağlıyor. Ziraat Bankası nakit avans kullanmak istiyorsanız nakit kart sahibi olmanız gerekiyor. Yalnızca kendi müşterileri için kampanya yapan banka 12 ay vade imkanı ile 15.000 TL sağlıyor. Ziraat Bankası nakit avans işlemleri için banka şubesine gitmeniz gerekmiyor. ATM üzerinden banka kartınızla anında bu parayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetlerini arayarak hesabınıza nakit avans tanımlanmasını talep edebilirsiniz. Böylece internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden nakit avans imkanı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bütçenize uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanma imkanı da banka tarafından müşterilerine sağlanıyor.