Ekonomi

2 Gün Sonra Denizbank Dolup Taşacak! Bankadan Resmi Açıklama Geldi, Nakit Ödenecek

2 gün sonra ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan yeni kredi kampanyalarında, Denizbank işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Denizbank üzerinden iki gün sonra başlatılacak olan bu kampanyalarda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz. Denizbank kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde hizmet ödemesi verilmektedir.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için hızlı bir şekilde sonuçlarını SMS ile öğrenebilecek.

Sms ile Cebimde kredi kampanyasına başvuru

Sms ile cebimde kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını hemen, Denizbank üzerinden yapabilmektedir. Denizbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde hizmet ödemesi alabileceğini de söyleyebiliriz.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsak kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı göndermeleri gerekiyor.

Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası ile birlikte 32 80 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi değerlendirmesi yapılacak ve sizin kredi notunuzu görene kadar onay aldığınız hakkında bilgiler verilecektir.