Bankalar yaptıkları kampanyalar ile tüketici kesimi kredi almak için teşvik etmektedirler. Özellikle gelir belgesiz ve sadece kimlikle verilen kredilerde bankalar sürekli olarak güncel başvuru yapacak müşterileri istemektedirler. Yapı Kredi Bankası ve Fibabanka yaptığı son dakika kampanyası ile birlikte vatandaşların banka kredi notu uygun olması durumunda 25.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Bankalar internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile birlikte başvuru almaya başladı. İşte detaylar...

Yapı Kredi Bankası 

Yapı Kredi Bankası müşterilere sürekli olarak güncel kredi kampanyası yapıyor. Yaptıkları son kampanyada hem kolay başvuru ile 5 dakika içinde sonucu öğrenecek hem de hızlı bir şekilde kredi alabileceksiniz. Yapı Kredi bankası kimlikle işlem yapmak için başvuru onayı olması gerekiyor. Bunun için SMS ile başvuru yapılabilir. SMS ile Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler Bireysel TC Kİmlik ve Aylık gelir yazarak bu mesajı 4411 numarasına mesaj olarak gönderebilirler.

Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Yapı Kredi Bankası ayrıca mobil uygulama üzerinden de kredi imkanı sağlayacak. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 3 ay ertelemeli kredi için Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak bankalara gitmeden kredi alabilecektir. 

541512

Fibabanka 

Fibabanka özel bankalar arasında çok bilinmese de yaptığı kampanyalar ile birlikte vatandaşlara sürekli olarak kredi hizmeti vermektedir. Üstelik bu bankadan düşük faizler ile istediğiniz ihtiyaçlarda kredi alacaksınız. Fibabanka kredi alacak kişiler 36 ay vadeli kredi için SMS atabilir. TC KİMLİK numaranızı 3422 numarasına mesaj olarak gönderirseniz hemen kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Fibabanka kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hemen bu kredi için sonuç verecek ve bu sonuca göre kredinizi hesaba yatıracaksınız. Fibabanka müşterisi olan kişiler ise internet bankacılığını kullanarak kredi alabileceklerdir. Fibabanka kredisi için banka masrafsız olarak sadece internet üzerinden kredi veriyor.