Ekonomi

2 bankadan açıklama: Bankalardan nakit alacak kişilere 3 ay ertelemeli ödemeli kredi verilecek!

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden 50000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, 50000 TL bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların kendi banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda onay vereceğini duyurdu.

Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan vatandaşlara, Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, 50000 TL’ye kadar kullanacakları bu kredilerde 3 ay ertelemeli işlem yapmaktadırlar. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan bu tutar kadar kredi 50000 TL olarak hesaplara yatırılmaktadır.

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz, Yapı Kredi Bankası üzerinden de işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilirsiniz, bireysel tc kimlik ve aylık gelir yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz durumunda kredi kullanabilirsiniz.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası müşterileri mobil uygulamaları kullanarak da 7 24 kredi başvurularında bulunabiliyorlar. Bankaların resmi internet sitelerine giriş yaptıktan sonra nakit ihtiyacınız için ne kadar kredi onay alacağınız hakkında bilgileri hemen öğrenebilirsiniz.