Ekonomi

2 Banka Duyurdu: TEB Bankası ve İş Bankası Hesabı Olanlara 4 Gün İçinde Ödeme Veriyor, Limiti Siz Belirleyin

2 banka üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için 4 gün içerisinde başvuruları gerçekleştirmeleri durumunda 50000 TL’ye kadar ödeme verileceği açıklandı. Teb Bankası ve iş bankası üzerinden başvuru yaparak, 4 gün içinde ödeme almak isteyen vatandaşlar için ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapılabileceği 36 ay vadeli bin TL kredileri düşük faiz oranları ile birlikte verileceği açıklandı. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyuru sonrasında bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılacağı açıklandı.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle 4 gün içinde başvuru yapacak olan vatandaşlar, düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabilmektedir.

Teb Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmeniz için banka şubelerine gitmeden aynı gün içinde hesaplarınıza ödeme alabileceğiniz mobil uygulamalar üzerinden kredi imkanı sağlanmakta. Tc Kimlik Numarası: 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bankanın kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

İş Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise iş cep uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve 50000 TL ödeme yapabilecek. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırabilmektedir. Banka şubelerine giderek de kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında, sizlere düşük faiz oranları ile birlikte 4 gün içerisinde kredi imkanı sağlanmaktadır.