İstanbul'daki kar yağışı nedeniyle moto kuryeler bugün çalışacak mı? Kargo ve kuryeler 19 mart 2022 Cumartesi 20 Mart Pazar 21 Mart Pazartesi çalışacak mı?

İstanbul'daki kar fırtınası nedeniyle dün akşam 18 Mart gecesi moto kuryeler, kargolar, scooterlar, motorsikletler yasaklanmıştı. 

Peki bugün 19 Mart Cumartesi, yarın 20 Mart Pazar ve 21 Pazartesi kargolar, kuryeler çalışabilecek mi? Kar yağışı bugün de devam ediyor. Dün akşam Valilik kararıyla motokuryeler, motosikletler, scooterlar ikinci bir emre kadar yasaklanmıştı. 

Vatandaşlar bugün ve yarın da kargo, kurye, scooter ve motosiklet yasaklarının devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Yemek siparişleri verilebilecek mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM İstanbul'da dün başlayan kar yağışı için uyarılarda bulunmuştu. Vatandaşlar bu haftasonu da evlerinden dışarıya çıkamayacak. Bu nedenle kuryeleri ve kargolar çalışacak mı merak ediyor.

Bugün 19 Mart Cumartesi 2022 İstanbul'da motosiklet, motokurye ve kargolar yasaklandı mı?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya dün yaptığı açıklamada merak edilen motor kurye yasağına ilişkin konnuştu.

Vali Ali Yerlikaya açıklamasında İstanbullulara seslendi ve zorunlu olmadıkça trafiğe çıkılmamasını konusunda uyarıda bulundu.

Peki motokuryeler yasağı devam ediyor mu? İstanbul'da motokurye, motosikletlerin trafiğe çıkması yasak mı?

Dün akşam saat 18.00 itibarıyla İstanbul'da moto kuryelerin çalışması yasaklandı.

Bugün de açıklamdaki bilgilere göre İstanbul'da moto kuryelerin trafiğe çıkması hala yasaklı durumda.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın duyurusunda 18 Mart saat 18.00'dan itibaren İstanbul'da motosiklet, elektrikli scooter ve moto kuryelerin trafiğe çıkışının ikinci bir duyuruya kadar yasak olduğu belirtildi. Vali Ali Yerlikaya'dan henüz ikinci bir duyuru gelmedi.