Ekonomi

18 yaş üzerinde gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başladı! Bankadan açıklama anında ödenecek denildi

18 yaş üzerinde gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başladı! Bankadan açıklama anında ödenecek denildi

18 yaş üzerinde olan ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere bankalar üzerinden açıklama geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 18 yaş üzerinde olmanız ile birlikte bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalar üzerinden özellikle gelir belgesiz olarak kredi kullanacak olan kişiler için başlatılan bu kampanyadan, Denizbank, SMS atarak vatandaşları kredi onayı vereceğini duyurdu.

Denizbank üzerinden cep telefonumuz aracılığı ile birlikte SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan krediyi aynı gün içinde hesabınıza yatıra bileceksiniz. Denizbank, SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, ayrıca banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması istenmektedir.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, ayrıca bankanın SMS Kredi servisi haricinde internet bankacılığı ve internet sitesi üzerinden verilen kredi kampanyasını da katılmanız mümkündür.

Sms ile kredi başvurusu

Sms ile kredi başvurusu, cebimde kredi kampanyasına katılarak yapılacak bir işlemdir. 32 80 numarasına kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak gönderin. 5 dakika olmadan sizlere banka genel müdürlü tarafından otomatik olarak kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler verilmektedir. 32 80 numarasına başvurumuzu gerçekleştirdikten sonra kredi onayı alırsınız, en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte krediyi kullanabilirsiniz. 32 80 numarasına başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda banka şubeleri üzerinden işlemlerini yapabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek de kredi kullanabilirsiniz.