Ekonomi

18.000 TL Nakit Para: TC kimlik numarasına göre ödenmeye başladı!

Özellikle Kurban Bayramı’nın geçmesiyle birlikte paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, bankaların yaptığı nakit kampanyalarına bir göz atıyor. En düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakdi kredi kullanacakların TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak sorgulamalarla birlikte aynı gün kredi onayı alabilecekleri açıklandı. TC kimlik numaranız üzerinden yapacağınız kredi başvuruları ile hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız banka şubelerine giderek işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilecek ve en düşük faiz oranlarından yararlanarak bankalardan kredi kullanabileceksiniz. faiz oranları.

Kampanyalarda işlemler hem kamu hem de özel bankalar tarafından yapılacak olup, istediğiniz bankayı seçerek en düşük faiz oranlarıyla kredilerden yararlanabileceksiniz. 18 bin TL kredi ödemesi almanız durumunda bankalar size işlemlerini 36 aya kadar gerçekleştirirken ilk taksit ödemelerini 90 gün erteleme fırsatı sunacak. Başvurularını yaparak kredi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi notunun 1300 ve üzeri olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlarımızın diğer bankalarda kullanmış oldukları kredi ve kredi kartı ürünleri ile de herhangi bir sorun yaşamamaları gerekmektedir.

Kredi başvurusu yapacak kişilerin de sürekli başka bankalara başvurmamış olması ve başvuru sayısının fazla olmaması gerekmektedir. İflas veya avukatlık durumunuz varsa, kara liste müşterisi olduğunuz için başvursanız dahi kredi kullanamazsınız. Belirtilen şartları sağlayan vatandaşlar, kredi imkanından yararlanmak istedikleri takdirde ihtiyaç kredisi olarak aşağıdaki bankalar aracılığıyla işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada kredilerini 3 ay gecikmeli olarak istedikleri zaman hesaplarına yatırabilecekler. Başvurunuzu cep telefonunuzdan yapabileceksiniz ve kullanırsanız bu bankadan internet bankacılığı üzerinden 18000 TL kredi kullanabileceksiniz.