16 Mart 2022 Çarşamba dün akşam Sadakatsiz reytinglerde kaçıncı oldu? Dün akşam heyecan dolu bölümüyle eski günlerini hatırlatan Sadakatsiz kaçıncı oldu?

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisi dün akşam 52. bölümüyle ekranlara geldi. 

Çarşamba akşamlarının geçen sezonun reytinglerde birinci dizisi Sadakatasiz dizisi finale son 9 kala heyecanı arttırdı. Sadakakatsiz dizisi bu sezon reytinglerde düşüş yaşayarak final kararı almıştı. 

Peki dün akşam 16 Mart 2022 Çarşamba akşamı reytinglerde birinci kim oldu? Hangi dizi izlendi? Çarşamba reyting sonuçlarında Sadakatsiz için haberler iyi mi kötü mü?

Çarşamba akşamı geçen seozn reytinglerde birinci dizi Sadakatsiz zirve yerini kaybedeli çok oldu. Dün akşam da Sadakatsiz zirveyi Osmanlı dizisine kaptırdı. 

Sadakatsiz dün akşam ilk sezondaki orjinal bölümlerini hatırlattı. Asya eskisi gibi intikam yemin etti ve Volkan'ı oyuna getirdi. Asya'nın eski halleri heyecanı yukarı da tutsa da reytinglerde zirveyi yine alamasa da oranlarını yükseltti. 

İşte 16 Mart Çarşamaba reyting sonuçları;

TOTAL

t-2

AB 

a-4

ABC

c-1