Ekonomi

16-26 Eylül arasında başvuru yapanlara 10.000 TL ödeme veriliyor! Son dakika

16 ve 26 Eylül arasında başvuru yapan vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası üzerinden 10000 TL’ye kadar ödeme verileceği resmi olarak açıklandı. 16 Eylül ve 26 Eylül arasında başvurularını gerçekleştirerek, 10000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara şartlara uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde hesaplarınıza atacağınız bu ödemeler ile birlikte kredinizi 10000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz.

36 ay vadeli Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılacak olan başvurularda 10000 TL kredi kullanan kişilerin banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda işlem yapacağı da belli oldu. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu, mobil uygulamalar üzerinden SMS atarak, banka şubelerinden ve bankanın internet sitesi üzerinden sizlere kolay bir şekilde sunulmaktadır.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Banka, sizler için yapmış olduğu kampanyalarda özellikle düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde hesaplarına ödeme yatıracağını açıkladı. Sms ile başvuru yapmak isteyen kişiler bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeleriyle birlikte kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedirler. Sms ile başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra şartlara uygun olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onay aldıklarını, hemen görebilir, onaylanan bu kredileri de hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler.

Banka şubeleri üzerinden banka internet sitesi üzerinden de yapmış olduğunuz başvurularda kredi notu sorgulaması yapılarak sizlere kredi imkanı sağlanacak ve onaylanan kredileri de hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullanacaksınız.