15.000 TL Ödeme Veriliyor, Faizsiz ve Anında Onaylı Olacak. Son dakika kampanyası duyurusu...

15.000 TL Ödeme Veriliyor, Faizsiz ve Anında Onaylı Olacak. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri faizsiz kredi Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden ödenecek. 15.000 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar gelir belgesiz olarak bu kredileri kullanabilecek. 

İslami şartlara uygun olarak bankacılık hizmeti yapmak istiyorsanız katılım bankaları üzerinden Bu işlemlerinizi yapabilir ve bankadan yapmış olduğu tüm işlemlerde sıfır faiz ile helal Kredi kullanabilirsiniz. Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden başlatılan Bu kampanyada 36 ay vadeye kadar ödenecek olan kredilerde banka faiz yerine kar payı oranı uygulayacaktır. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Başvuru şartları nelerdir? 

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsa bankaların uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. 18 yaşından büyük banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilerin düzenli olarak bir geliri olması ve bu geliri belgeleri biliyor olması durumunda banka şubeleri üzerinden ve banka resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabiliyorlar. 

Kredi alacak olan vatandaşın 18 yaşından büyük olması durumunda sigortalı olarak çalışıyor ise son iş yerinde 12 aydır sigorta primleri yatıyor olması gerekmektedir. Yeni işe başlayan veya sigortası düzenli olarak yatmayan kişilerin kefil ve ipotek vererek bu bankalardan daha yüksekliklerde de kredi alabileceğini söyleyebiliriz. 

kredil2

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden alması şarkı ile faizsiz emekli kredisi kullanabilir. Bankalardan başvuru yaptıktan sonra sizlere verilecek olan kredi limitlerinin kullanabilmeniz için şubelere giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yüksek limitli borç kapatma kredisi almak istiyorsanız da bu krediler dede faizsiz olarak bu iki banka üzerinden işlem yapmanız mümkündür.