Ekonomi

15 milyon emekliye Cumhurbaşkanı onaylı ek ödeme bu akşam başladı! Son dakika

15 milyon emekli için Cumhurbaşkanı tarafından da onayı verilen kamu bankaları üzerinden verilecek olan ek ödemeler ile ilgili duyuru paylaşıldı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan baya kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler, Cumhurbaşkanı desteğiyle birlikte devlet bankaları üzerinden emekli maaş almaları durumunda istedikleri zaman kredi kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yeni ana haber sonrasında Vakıfbank ve Halkbank, bankaları da emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere 50000 TL ödeme vereceğini vermiş oldukları bu ödemelerde isteyen vatandaşların diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatacağını açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için bankalar belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda, acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için kredi ödemelerini hızlı bir şekilde yapacağın açıkladı.

Size en yakın Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubesine giderek başvurularınızı gerçekleştirebilecek bu bankalardaki hesaplarınızın üzerinden aldığınız internet şifreleriyle birlikte bankaların internet şubesine giriş yaparak, isterseniz de mobil uygulamalar üzerinden başvuru yapabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda şartlara uygun olarak 5 dakika içerisinde kredi onayı alabilmektedir.

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onay Verdi, Emekli Sevindi

Emekliye 9000 TL Ödeme: Cumhurbaşkanı Duyurdu!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından verilecek olan 50000 TL, ödemeler düşük faiz oranlarıyla birlikte sadece kendi bankasından emekli maaş alan vatandaşlar için verilmektedir.