Ordu’da yaşanan cinayetin ardından ortaya çıkan detaylar adeta kan dondurdu. Bir aile katliamının yaşanmasının ardından cinayet zanlısının evin küçük çocuğu olduğu belirlendi. 14 yaşındaki F.Y. isimli çocuk aile bireyleri ile tartışmasının ardından yaşanan kavga sonucunda tüm aile bireylerini evde bulunan beylik tabancası ile kurşun yağmuruna tuttu.

CİNAYET ZANLISI 14 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÇIKTI

Sabah saatlerinde meydana gelen korkunç olay sonrasında ailesi ile birlikte hem tatil hem de fındık toplamak için Ordu’ya gelen Cemalettin Yalpı ve ailesi arasında meydana geldi. Evin küçük çocuğu olan 14 yaşındaki F.Y ailesi ile birlikte çalışmak ve fındık toplamak istemedi. Bu durum aile bireyleri arasında bir süre sonra tartışmaya neden oldu. Ortaya çıkan tartışma büyüdü.

Tartışmanın büyümesi üzerine babasının beylik tabancasını alan henüz 14 yaşındaki çocuk tüm aileyi kurşuna dizdi. Annesi ve anneannesi vurulmanın etkisi ile birlikte olay yerinde hayatını kaybetti. Baba ve ağabey ise ağır yaralanırken yolda hayatını kaybettikleri öğrenildi. Evin en küçük bireyi 4 yaşındaki Yusuf Eymen ise olay anında kaçtığı için kurtuldu.

14 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN KAN DONDURAN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

korkunc-cinayet-evi

14 yaşındaki F.Y olayın ardından jandarma tarafından gözaltına alındı ve ifadesi ortaya çıktı. İfadesini soğuk kanlılıkla vermiş olması dikkat çekti. İfadesinde ‘Avukatım aracılığı ile ifade vermek istiyorum. Bu yıl liseye geçeceğim. Ailem bana şiddet uygulamıyor ancak sık sık psikolojik baskı uyguluyorlar. Bana kötü davranıyorlar. Bu süreçte beni hiç sevmediler. Yıllardır onlara karşı kin doluyum. Fındık toplamayı sevmiyorum. Zorla fındık toplamamı istediler. Olay günü fındık toplamak istemediğim için kavga ettik. Onları öldürdüm’ dedi.