Ekonomi

14 Milyon emekli için ek ödeme haberi! Meclis onayından geçti, Cumhurbaşkanı imzaladı, Ödemeler yapıldı

14 Milyon emekli için ek ödeme haberi! Meclis onayından geçti, Cumhurbaşkanı imzaladı, Ödemeler yapıldı. Emekli olan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı, yaptığı imzalama sonrasında emeklilere ek ödemeler hesaplara yatırılmaya başlandı.

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere istedikleri zaman hızlı bir şekilde emekli ödemeleri verilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında nakit kullanmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli, kullanabileceğiniz bu nakit kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler, 5 dakika içerisinde kamu bankaları üzerinden internet şifresiyle birlikte mobil uygulamalara giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Devlet destekli olarak alabileceğimiz takip kampanyalarından faydalanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi verilecek, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden verilecek olan bu kredilerde de şartları uygun olan tüm vatandaşlar nakit kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyalarda acil kredi önlemleri içinde hızlı bir şekilde işlem yapacağını duyurdu.

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyor olmanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde kredi verilecek ve 50000 TL’ye kadar verilen kredilerde de 3 ay ertelemeli veya 6 ay ertelemeli kredi kullanabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurularda kredi kullanmak isteyen kişiler internet bankacılığı kullanmak istemiyorlarsa müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de bankadan emekli Kredisi kampanyasına katılabilirler.