Magazin

13 Eylül Kuaförüm Sensin puan durumu? Kuaförüm Sensin kim elendi?

SHOW TV ekranlarında yayınlanan jüri koltuğunda Adnan Serter ve Ayşegül Kartal ile birlikte Muammer Ketenci’nin de yer aldığı Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün final heyecanı yaşanıyor. İzleyiciler merakla Kuaförüm Sensin yarışmasında, 13 Eylül Kuaförüm Sensin puan durumu?  Kuaförüm Sensin kim elendi? Sorularının cevaplarını arıyor. Peki, 13 Eylül Kuaförüm Sensin puan durumu?  Kuaförüm Sensin kim elendi?

KUAFÖRÜM SENSİN KİM ELENDİ?

Gözde Kansu’nun sunuculuğunu yaptığı Kuaförüm Sensin yarışmasında izleyiciler merakla puan durumunu merak ediyor. Jüri ve yarışmacıların verdikleri puanlarla birincilerin belli olduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün yaşanan finalle bir takım yarışmaya veda edecek.

13 EYLÜL KUAFÖRÜM SENSİN YARIŞMASI GÜN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Kuaförüm Sensin yarışmasında dün yayınlanan son bölümde Bilal ve Buse, Berk ve Merve, Hayat ve Özlem ile Sıla ve Mira’nın adlıkları son puanlar açıklandı. Yapılan puanlamaya göre gün sonuncusu 8 puan alan Sıla ve Mira olurken Hayat ve Özlem 16 puan alarak 3. Oldu. Yarışmanın iddialı isimlerinden Berk ve Merve 2. olurken günün birincisi 21 puan alan Bilal ve Buse oldu. Bu hafta finalinde de kimin birinci olacağı merak konusu oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta final gününe kadar Hayat ve Özlem 75 puanla birinci sırada yer alırken haftanın iddialı isimlerinden Bilal ve Buse 74 puanla 2. Sırada yer alıyor.  Ayrıca Kuaförüm Sensin yarışmasında Sıla ve Mira 52 puan alarak son sırada yer alırken Berk ve Merve 55  puanla 3. Sırada bulunuyor.

Haftanın birincisi yarışmaya yeni katılan Bilal ve Buse olurken elenen isimler Berk ve Merve oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı