Ekonomi

12 Milyon Emekli! Bugün Duyuruldu! Cumhurbaşkanı Açıkladı! Meclis Onayladı: 40.000 TL Ödeme!

Emekli olan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 40000 TL, ödemeler, Meclis onayından geçti ve Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden sizlere ödeneceği duyuruldu. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi başvurularında bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde işlem sonucu verilecek ve onaylanan krediler 36 ay vadeli olarak kamu bankaları üzerinden emekli maaşı alan vatandaşların hesaplarına yatırılacaktır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olan tüm vatandaşları emekli kredisi olarak 40000 TL’ye kadar kredileri devlet destekli olarak düşük faiz oranları ile birlikte verecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda banka şubeleri üzerinden işlem yapmak istemiyorlarsa hemen internet bankacılığı uygulamalarına giriş yaparak, internet şifresiyle birlikte 40000 TL için kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurularında bulunacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirilecek onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak da aynı gün içinde mobil uygulamalar üzerinden ATM üzerinden çekerek kullandırılacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kredi başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilerin maaş müşterisi olması şartı ile 40000 TL gelir belgesiz, masrafsız kredi onayı verilecek devlet destekli olarak faiz oranlarından yararlanacaksınız.