EkonomiGündem

12.000 TL emekli ödemesi başladı! TC kimlik numarasına göre ödeme başladı

Emeklilere müjdeli haber verildi. Bu kampanya emekliler için kaçmaz. Emeklilik hesabınız bu bankada ise 12000 TL ödeme yapıldığı bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Nakit para isteyen emekliler 12000 TL ödeme almak isterlerse QNB Finansbank tarafından yapılan bu kampanyaya katılabilecekler. Nakit isteyenlere on bin TL ve üzeri kredi veren QNB Finansbank aracılığıyla kredi kullanabilecek, aynı gün bu bankalardan destek kredisi alabileceksiniz.

Banka şartlarına uymanız durumunda 12000 TL başvuru için şubelere gitmenize gerek kalmadan işlem yapılacaktır. Kredi başvurusu yapmak isteyenler için banka 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve siz de onaylı kredi hizmetinden mobil uygulama üzerinden hemen başvuruda bulunacaksınız.

Başvuru yapmak isteyenler banka kredi şartlarına uygun ise SMS ile kredi kampanyası da var, 5 dakika içerisinde bankadan kredi alacaklar. Nakit kredi almak isteyenlere 36 aya varan vadelerde kredi verecek olan bu bankalardan anında ödeme ile nakit verilecek. Kredi başvurusu yapacak kişilere TC kimlik numarası ile 5030 numarasına mesaj göndermeleri halinde de kredi ödemesi yapılmaktadır. Kredi notunuz uygun ise hemen başvuracak ve nakit kredi kullanarak işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. Banka başvuru yapmak isteyenlere hızlı ve anında kredi hizmeti vermektedir. Kredi notunuza göre işlem yapacak kişilere 36 aya kadar kredi verilmektedir.

TC kimlik numarasına göre işlem görecek bu bankalardan kredi alacak kişiler de banka mobil uygulaması üzerinden başvurularını rahatlıkla yapabilecekler. Bankaya gitmeden hesabınızdan mobil uygulama şifresini alarak hemen kredi başvurusu yapacak ve bu onaylı krediyi dilediğiniz zaman hesabınıza yatıracaksınız. Banka ayrıca başvuru yapmak isteyenlere şubelerden 12.000 TL kredi de veriyor. 12000 TL’ye kadar kredi kullanacaklara 3 ay vadeli ve 36 ay vadeli QNB Finansbank ödemesi yapılıyor. Emekli maaşınızı bu bankaya devrederseniz size 12000 TL’den fazla kredi verilir.