100.000 TL İsteyenler İçin Son Uyarı! Nakit Başvurunuzu Bugün Yapın, 5 Dakika Sonra Hesabınızda Görün. Bankadan önemli açıklama geldi. İşte detaylar...

100.000 TL İsteyenler İçin Son Uyarı! Nakit Başvurunuzu Bugün Yapın, 5 Dakika Sonra Hesabınızda Görün. Bankadan önemli açıklama geldi. 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 24 ay vadeli olarak kredi kampanyası başlatan İş Bankası yapmış olduğu bu kampanyada, hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı.

36 ay vadeye kadar kredi kullanmak isteyenlere 50.000 TL'ye kadar nakit kredi veren İş Bankası yaptığı bu açıklamada kredilerini kendi hesaplarına atmak isteyenlere İŞ CEP uygulamasını öneriyor. İş bankası 100.000 TL'ye kadar kredi alacak kişiler içinde bazı şartlar açıkladı.

Kredi alacak kişiler bu şartlara uygun olması gerekiyor...

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek
  • Acil ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin TC vatandaşı olması gerekiyor. 
  • TC vatandaşı olan ve 19 yaşından büyük olan kişiler başvuru yapabilir. 
  • Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler başvuru yapacak! 
  • Emekli olan kişiler maaşını İŞ Bankasına taşıması gerekecek
  • Sigortalı olarak çalışan kişiler en az 3 aylık sigortası olması istenecek
  • Bankalarda icralık ve avukatlık olanlar onay alamazlar. 

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

100000-tl-isteyenler-icin-son-uyari-nakit-basvurunuzu-bugun-yapin-5-dakika-sonra-hesabinizda-go

İş bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler, kolay bir şekilde başvurusunu banka şubelerinden yapabilirler. Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapacak olan kişiler kimlik ve gelir belgesi ile birlikte işlem yapacaklardır. İş bankası nakit kredi için ayrıca İŞ cep uygulaması da gündemde. Banka iş cep uygulamasını kullanan kişilere kredi imkanı sağlamaktadır.