10.000 TL Nakit İçin Haber Geldi! Son Dakika Kampanyasını Banka Müdürü Açıkladı! Başvuru Yapan Alacak. Son dakika olarak yayınlanan bu haber oldukça önemli. İşte detaylar...

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında, Yapı Kredi Bankası, duyurusunu paylaştı. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 10000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi yapacak. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi notu: 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi notu düşük olan vatandaşlar, yapmış oldukları bu başvurular sonrasında kredi onay alamayacaklar. 

10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin başvuru yapabilecekleri, bankalardan bir tanesi olan Yapı Kredi Bankası, 10000 TL'ye kadar kredi ödemeleri için SMS ile ve internet üzerinden de işlem yapacak. 

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndererek, Yapı Kredi Bankası Bireysel SMS kredi servisine başvuru yapmış olacaksınız. 

Bu şekilde yapılan başvurular sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucunu verecek, onaylanan tutar kadar kredi hemen banka hesabınız var ise Yapı Kredi Bankasına yatacaktır.

10000-tl-nakit-icin-haber-geldi-son-dakika-kampanyasini-banka-muduru-acikladi-basvuru-yapan-ala1

Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin, Yapı Kredi Bankası üzerinde hesapları var ise banka mobil uygulamasına giriş yaparak buradan hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilecektir. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası hesabı üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saate ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

7 gün 24 saat yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında kredi onay alırsanız, banka şubelerine gitmeden kredi hesabınıza yatabilir onaylanan tutar kadar krediyi hemen görebilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden de Yapı Kredi Bankası internet sitesi üzerinden de dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Verilecek olan krediler, bireysel ihtiyaç kredisi olarak sizlere sunulmaktadır.