10.000 TL Nakit Alacak Kişilere Bankalar Artık Belge İstemeden Kullandırım Yapacak! Açıklama Geldi. Gelir belgesiz kredi alacak kişilere müjdeli haberi bankalar verdi.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

10.000 TL Nakit Alacak Kişilere Bankalar Artık Belge İstemeden Kullandırım Yapacak! Açıklama Geldi. Gelir belgesiz kredi alacak kişilere müjdeli haberi bankalar verdi. Kamu bankaları özel bankaları tarafından başlatılan bu kampanyada, gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara artık on bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme yapılacağı açıklandı. 

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin 36 ay vadeye kadar kullanacakları bu kredi limitleriyle birlikte vatandaşlar rahat bir nefes alacak ve ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapılabilecek. Ramazan bayramına yaklaşmış olduğumuz şu günlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin hızlı bir şekilde onay alabilecekleri, kampanya detayları belli oldu. Başvuru yapacak olan kişiler, Denizbank üzerinden ve Akbank üzerinden istedikleri zaman SMS ile kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

Akbank mobil uygulama üzerinden 10 bin TL gelir belgesiz kredi

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 10.000 TL ye kadar gelir belgesiz olarak Kredi kullanabiliyor. Akbank üzerinden gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kredi notu 1300 ve üzerinde olan kişilere veriliyor. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay alamaz. Akbank gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen kişiler 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa ayrıca SMS ile kredi başvurusu yapabilir.

Kredi yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı 4425 numarasına göndererek bu banka üzerinden hemen Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank mobil uygulaması kullanan kişiler ise mobil uygulama üzerinden masrafsız ve gelir belgesiz kredi kullanabilir. 

Denizbank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu

4-ay-ertelemeli-kredi-1

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler gelir belgesiz olarak kredi kullanmak istiyorlarsa cep telefonundan SMS atarak veya banka'dan internet sitesine girerek Kredi başvurusunda bulunabilir. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olduğunuz zaman sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapılacak ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı sunulacak. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazarak 3280 numarasını mesaj olarak gönderebilir.