Ekonomi

100.000 TL’ye kadar emekli kredisi ödemesi yapılıyor! Emeklilere daha önce verilmeyen kampanya başladı!

100 bin TL’ye kadar emekli kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Denizbank, yapmış olduğu yeni kredi kampanyasıyla birlikte vatandaşlara destek olacağını açıkladı.

Denizbank üzerinden 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Denizbank 100000 TL kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi paketleriyle birlikte yemekte, kredi söyleyecek.

Denizbank üzerinden sizlerde emekli Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden yapacağınız işlemlerde 100000 TL kredi başvurusunu yaptı yapmadan önce ilkönce krediyi başvurusu için emekli maaşınızı, Denizbank’a taşımanız gerekiyor.

Denizbank, emekli maaşını taşıyan vatandaşlara vermiş olduğu bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapacak, onaylanan krediler, hesaplara atılarak kullandıracaktır.

Denizbank Genel Müdürlük Duyurdu: En Yakın ATM Gidenler 30.444 TL Ödeme Alıyor

Denizbank nakit kredi isteyenlere şartsız 5000 TL ödeyecek! Faizsiz olması önemli!

Denizbank emekli olan vatandaşların kendi bankasından emekli maaş almaları durumunda Kredili Mevduat Hesabı, emekli promosyonu ve konut kredisi taşıt kredisi gibi kredilerde şartları uygun olmaları durumunda düşük faiz oranları ile birlikte kredi vermektedir.