Fox Tv'nin Güney Kore'den uyarladığı Mahkum dizisi dün akşam reytinglere damga vurdu! 10 Şubat Perşembe 2022 reytinglerinde Mahkum, Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova ve Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı kaçıncı oldu?

Dün akşam Perşmbe dizilerinin reyting savaşında kazanan Mahkum oldu! Hem de fark atarak!

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova, Seray Kaya, Anıl İlter, Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı Mahkum dizisi dün akşam yine seyircileri ekrana kitlemeyi başardı. 

Dün akşam Mahkum dizisinde Sasha ve Büge arasında seçim yapmak zorunda kalan Barış Yesari'nin ne yapacağı merak edildi. Sosyal medyada TT olan Mahkum dizisi reytinglerde de zirvede yer aldı.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Fox Tv'nin Güney Kore dizisinden uyarladığı Mahkum dün akşam 10'lu reytinglere ulaşarak tüm rakiplerine fark atarak TOTAL, AB ve ABC gruplarında birinciliği elde etti. 

Perşembe akşamları geçen sezonu reyting rekortmeni olan başrolünde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Selma Ergeç, Nur Sürer, Şerif Erol, Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı dizisi Camdaki Kız ise düşüşünü arttırarak AB'de ikinci oldu ancak Total'de 4. sırada yer aldı. 

Perşembe akşamlarını bir diğer dizisi Bir Zamanlar Çukurova ise Total'de 3. AB'de 8. oldu. TRT'nin büyük umutlarla başlattığı dizisi Barbaroslar ise TOTAL'de 6, AB'de 4. olabilidi.

İşte 10 şubat perşembe 2022 reyting sonuçları;

TOTAL

smartselect-20220211-100600-office_62060ae44a61b

AB

ab