Dün akşam Fox TV ekranlarında uzun zamandır hasret kaldığımız çok emek verilmiş eğlenceli sanat dolu iç açıcı adeta Türkiye dışında gibi bir program yayınlandı. 

Tüm dünyada yayınlanan ve ilgi ile izlenen Mask Singer yarışması Maske Kimsin Sen adıyla Türkiye de de başladı.

Ülke gündemini, insanları, Twitter'daki sosyal medyada ki hiçbir şey bilmediği halde her konuda uzman gibi yazan takıntı halinde 7/24 yalanla propaganda yapan, akıl sağlığını bozacak sekilde saçma şeyler yazan, her şeye karışan, insanları canlılara karşı şiddete çağıran hesaplardan insanlardan çocuklara bile o önemli derecede inen suç oranımızdan, ekonomik zorluklardan, zamlardan uzaklaştıran bir program yayınlandı.

Bir dönem Benzemez Kimse Sana, Benimle Dans Eder Misin, Can Dostum gibi eğlenceli kaliteli insanlari acitasyonsuz guzele yönlendiren her seyi unutturan sadece eğlendiren içinde sanatın emegin güzelliklerin olduğu programları hatırlatan Maske Kimsin Sen reytinglerde kaçıncı oldu? Maske Kimsin Sen de sadece jürinin uyumsuzluğu hafif dikkat çekti.  

Jüri koltuğunda Melis Sezen, Doğu Demirkol, Alican Yücesoy ve Eda Ece'nin yer aldığı sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen dizilerin yılbaşı arasında reytinglerde kaçıncı oldu merak edildi.

Maske Kimsin Sen yarışmasının ilk bölümünde Eda Ece yer almadi ancak bu akşam yayinlanacak 2. Bölümde Eda Ece'nin yer alacağı ogrenildi.

1 Ocak 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları;

Reyting sonuçları açıklandı. Maske Kimsin Sen beklenildiği üzere şiddet acitasyon sever Türklere hitap etmedi. Maske Kimsin Sen ilk bölümü ile Total'de 6. Sırada yer aldı AB'de ise 5. Sırada yer alabildi.