Magazin

1 Milyonluk soru ne zaman yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster bugün var mı? Arda Ayten kimdir? ATV yayın akışı

Herkes geçen hafta nefesini tutatarak ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını beklerken bir anda ekranlarda yabancı bir film başlamıştı. İzleyiciler 1 milyonluk sorunun sorulacağı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını beklerken yabancı filmin yayınlanması karşısında şok olmuştu. Bugün de Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlanmasını bekleyen izleyiciler yine hayal kırıklığına uğradı. Kim Milyoner Olmak İster bugün yayınlanacak mı? Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman? Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru yayınlanmayacak mı? Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten ne zaman yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster yayın akışı mı değişti? Sorularının cevaplarını arayan vatandaşlar sorularına cevap bulamamıştı. Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman? Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru yayınlanmayacak mı? Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten ne zaman yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster yayın akışı mı değişti? Kim Milyoner Olmak İster bugün yayınlanacak mı? Sorularının cevapları haberimizde…

KİM MİLYONER OLMAK İSTER İZLEYİCİLERİ ŞOKA UĞRADI

Geçtiğimiz hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını izleyiciler merakla beklemiş fakat izlemek istedikleri yarışma yerine yabancı bir film ile karşılaşmıştı. Bu hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlanmasını bekleyen izleyicileri yayınlanan yayın akışı bir kere daha şoka uğrattı.

1 MİLYONLUK SORU NE ZAMAN AÇIKLANACAK

ATV yetkililerinden hiçbir açıklama yapılmadan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlanmaması izleyicilerin moralini bozarken akıllarda soru işaretlerinin de çoğalmasına neden oldu.

1 MİLYONLUK SORULAR

Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten isimli 1 milyonluk soruyu gören yarışmacının soruya ne cevap verdiğini merak eden izleyiciler geçmiş yıllarda sorulan 1 milyonluk soruları araştırmaya başladı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BUGÜN YAYINLANACAK MI? NE ZAMAN?

Bu hafta da Kim Milyoner Olmak İster yarışması yerine 47 ROİN adlı yabancı film yayınlanacak olması izleyicileri üzdü.  İzleyiciler her geçen gün meraklanırken yayın yönetiminin hiçbir açıklama yapmaması da herkesin dikkatini çekti.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunucusu Murat Yıldırım’ın da bir açıklama yapmaması izleyicileri iyice meraklandırmış durumda. Önümüzdeki yayın akışında izleyiciler Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlanarak 1 milyonluk sorunun açıklanmasını bekliyor.

ARDA AYTEN KİMDİR?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyonluk soruya kadar gelen 19 yaşındaki tıp öğrencisi Arda Ayten yılda 150 kitap okuduğunu 1 milyon tl kazanırsa daha fazla kitap okumak istediğini dile getirerek herkesin dikkatini çekmişti. Yarışmacının kendine güveni ve başarılı bir yarışma çıkarmış olması herkes tarafından takdir edildi. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı