Gündem

1 liralık çorbaya gelen yüzde yüz zam Mehmet Bekaroğlu'na çok geldi!

Meclis lokantasındaki fiyatlara zam yapılmasının ardından eleştiriler ve tepkiler gelmeye başladı. TBMM’deki lokantada milletvekillerine hizmet veren lokantadaki 1 liraya gelen çorbaya yüzde yüzlük zamdan dolayı CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu gelen tepkilere cevap veren ilk isim oldu. CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, “Yan tarafımda masalar birleştirilmiş bir Anadolu ilinin milletvekili arkadaş en az 80 kişi ile yemek yiyor” ifadelerini kullanmasının ardından takipçilerden tepki gördü.

MİLLET VERGİLERİYLE MİSAFİRLERİNİZİ DOYURMAK ZORUNDA MI?

Bir takipçisi, “Savunmanız da bu oluyor! Milletvekilinin seçmenleri geliyor, vekiller yemek ısmarlamak zorunda kaliyor diye; o gelenler ya partiliniz ya akrabalarınız oluyor. Diyelim ki; degil, bu millet vergileriyle sizin misafirlerinizi doyurmak zorunda mI?” diyerek CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu’na tepki gösterdi.

ANKARA’YA TORPİL ARAMAYA GELENLER

Önder Yaşar isminde bir başka takipçi ise, “Hocam milletvekilliği; Ankara’da torpil aramaya gelenlere yemek yedirip işlerini halletmek için oraya buraya hamili kart yakınımdır,  kartları yollamak olarak benimsendiği için bu durum var. Ankaraya kimselerin gelmesine gerek olmayacak bir işleyiş için uğraşılsa paralar cepte kalır.” diyerek tepkisini ortaya koyarken bir başka kullanıcı ise, “O Anadolu’nun ilinden gelenler gariban,işçi, köylü memur http://xn--deil-1wa.Kimdeğil.Kim  çıkıp gitmiş ki mecliste vekili ile yemek yesin. Is  bitirmeye,iş bağlamaya ya da fotoğraflarla gövde gösterisine gelmişlerdir.gelen ziyaretçiler yemek yemesin efendim.” ifadelerini kullanarak tepkisini gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı