1 haftalık tatil ne zaman? 1 Haftalık tatile öğrenciler ne zaman girecek? MEB tatil takvimi güncellendi. Milyonlarca öğrenci 1 haftalık tatile ne zaman girecek? İşte tüm detaylar!

Yoğun kar yağışının devam etmesiyle birlikte yarın tatil mi diye araştırılırken öğrenciler 2022 yılında 1 haftalık tatil ne zaman olacağını merak ediyor. MEB takvimine göre 1 haftalık tatil ne zaman başlıyor? Milyonlarca öğrencinin sorduğu sorunun yanıtını arıyor.

MEB Tatil takvimi, 1 haftalık tatil ne zaman?

Eskiden öğrenciler 15 tatil ne zaman 2022 diye ararken, artık 1 haftalık tatil ne zaman diye aramaya başladı. Özellikle hem ilk dönem, hem ikinci dönem 1 haftalık tatil pandemi döneminde gelmiş ve iptal edilmemişti. Şimdi milyonlarca öğrenci 1 haftalık tatilin ne zaman başlayacağını araştırıyor.

1 haftalık tatil 2022 ne zaman başlıyor?

2. ara tatil, 1 haftalık tatil olarakta geçen Nisan 2022 tatilin takvimi belli oldu. Öğrenciler 11 Nisan - 15 Nisan 2022 tarihleri arasında 5 gün okula gitmeyecek. 8 Nisan cuma günü başlayacak tatil 16 nisan pazartesi günü haftanın ilk dersiyle sona erecek. Hafta sonlarıyla birlikte 9 gün öğrenciler tatil yapmış olacak.

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!