Ekonomi

1 Banka Açıkladı: SMS ile başvuru yapmak isteyenlere 10.000 TL ödeme bu hafta verilecek

Denizbank başlattığı yeni kampanyada başvuru yapacak olan kişilere hemen sonuç vereceği yeni kampanyayı açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurusunu yaparak hemen işlem yapabileceklerdir. Nakit kredi almak için başvuru imkanından faydalanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredi verilecektir.

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişiler cep telefonu numaralarından başvuruda bulunabilirler. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişiler, cep telefonlarından ücretli mesaj ile sonuçları anında öğrenebilecekleri kredi kampanyasına katılabilirler. Cep telefonunuzdaki mesaj bölümüne girin, Kredim yazın, bir boşluk bırakın, kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı 32 80’e gönderin.

32 80’e gönderdiğiniz mesajdan sonra banka size hızlı bir şekilde sonuç verecek ve alacağınız sonuca göre kredi hızlı bir şekilde kullanılacaktır.

Denizbank, vatandaşlarına sadece SMS ile değil, web sitesi ve internet bankacılığı aracılığıyla da ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. 8000 TL kredi kullanıyorsanız, bu kredileri 90 gün vadeli ve aylık ödemesiz kullanmak için maksimum 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

Denizbank dışında Akbank Yapı Kredi Bankası İş Bankası ve QNB Finansbank üzerinden de başvurabilir, bankalar aracılığıyla 8000 TL ödeme alabilirsiniz. Kimliklerimiz ile bu bankaların SMS Kredi hizmetlerine, internet bankacılığı hizmetlerine, banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.