Ziraat Bankası VakıfBank ve Halk Bankası'nın yapmış olduğu kampanya duyuruları sonrasında vatandaşlar 0,99 faiz oranı ile kredi alabilecekler. Vatandaşlar başvurularını kamu bankaları üzerinden gerçekleştirecek.

0.99 faizle devlet destekli nakit ödemeler verilecek! Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ödemeler yapılacak! 0.99 faizle devlet destekli olarak nakit ödemeler yapılacak. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden yapılacak olan bu ödemelerin faiz oranları ise 0.99’a kadar çıkacak. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halk Bankası'nın yapmış olduğu duyuruya göre devlet destekli olarak 0.99 faizli nakit ödemeler yapılacak.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halk Bankası'nın yapmış olduğu kampanya duyuruları sonrasında vatandaşlar 0,99 faiz oranı ile kredi alabilecekler. Vatandaşlar başvurularını kamu bankaları üzerinden gerçekleştirecek.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Nakit ihtiyacınız olması durumunda sizler de bankaların kredi politikalarına uygunluk sağlayarak kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bankalar bu krediyi 20.000 TL'ye kadar ve öncesinde bankalar üzerinden kredi kullanıp düzenli ödemeler yapmış olmak gerekmektedir.

Sizler de ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz Ziraat Bankası Halkbank Vakıf Bankası'nın düzenlemiş olduğu bu kampanyaya katılarak 20.000 TL olan kredinize 0,99 faiz oranı 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini başvuruda bulunarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu 3 bankadan emekli vatandaşlarımız ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlarımız faydalanabilecektir.

0.99 faizli Ziraat Bankası VakıfBank ve Halk Bankası üzerinden kredi başvuruları nasıl yapılır?

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank-devlet-destekli-0-49-faizle-nakit-vermeye-basladi-basvuru-tc-kimlik-yeterli1

Sizlerin de nakit ihtiyacı var ise Ziraat Bankası VakıfBank ve Halk Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunarak 0,99 faiz oranları ile 20.000 TL'ye kadar ödemeler alabilirsiniz. Başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda banka sizlere 5 dakika içerisinde yanıt verilecektir. Kredi sonucunuz olumlu ise en yakın banka şubesine giderek nakit ödemelerinizi alabilirsiniz. Başvurularınızı banka şubelerinden veya bankaların mobil bankacılık uygulamaları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.