Ekonomi

0.99 Faiz oranları ile ihtiyaç kredisi için düğmeye basıldı

Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilere son dakika haber geldi.

0.99 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar araştırmalarını devam etmektedir. Bankalar üzerinden eğer 0.99 faiz oranları ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek bu bankalar üzerinden 36 ay vadeli kredi alma imkanından faydalanacaksınız. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirerek banka kredi şartlarına uygun olarak Kredi imkânından faydalanabilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz.

0.99 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden bu işlemlerini gerçekleştirecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 0.99 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi vereceği vatandaşlar için 10.000 TL’ye kadar işlem yapacak ve bu kredilerde işlemlerini gerçekleştirerek 36 ay vadeli Kredi kullanabilecek.

Kampanya ağustos ayı içerisinde başlayacak ve vatandaşlar bu Kredi kampanyasına katılarak 0.99 faizli kredi alabilecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden daha önce ihtiyaç kredisi kullanmış olan vatandaşlar bu kampanyalara katılabiliyor.