Ekonomi

0.77 faizli nakit kredi kampanyası başladı! Son dakika haberi kamu bankaları yayınladı!

0.77 faizli nakit kredi kampanyası başladı! Son dakika haberi kamu bankaları yayınladı! 0.77 faiz oranlarıyla birlikte kamu bankaları üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandı.

Kamu bankaları üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanmak isteyen kişiler için hazırlanan bu kredi kampanyalarında şartları uygun olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılacağı duyuruldu. Daha önce Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanıp, düzenli ödemeleri yapan kişilere bankalar özel müşteri grubunda tutarak, 7000 TL ye kadar 0.77 faiz oranları ile birlikte 24 ay kredi vermektedir.

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler bu faiz oranlarından yararlanarak gittim, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, daha önce bankalar üzerinden kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olması, bankalar tarafından istenmektedir.

İhtiyaç kredisi

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda daha yüksek limitlerde kredi kullanacak olan kişilere aynı faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. Bankaların kredi notuna göre hazırlamış oldukları faiz oranlarından ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler aynı gün içinde hizmet ödemesi almak istiyorlarsa, bankaların internet bankacılığını kullanarak veya bankaların internet sitesi üzerinden giriş yaparak, kredi başvurularında bulunabilmektedirler.

Banka üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaşı hesaplara bu bankalar üzerinden alınması şartıyla ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 50000 TL kullanacak olan kredilerde en fazla 36 ay vadeli olarak sizlere işlem yapılmaktadır.